Tato webová stránka používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info
Rodina je základ všeho

Obrázek
Obrázek

Projekt brunomarret.cz – nová kvalita života
Máte rádi příběhy? I Dealko víno Bruno Marret má svůj příběh. Na jeho počátku stojí projekt společnosti Dar z Nebe, s.r.o., jehož cílem je zlepšit kvalitu života všem, kdo mají rádi víno, ale nemohou nebo nechtějí pít alkohol. Nejsme jen jeden z tisíců e-shopů, snažíme se spojovat lidi, milující život v jeho jedinečnosti, lidi tvořící hodnoty s plnou úctou k sobě samým i k vinařskému řemeslu. Chceme rozvíjet kvalitu života každého jednotlivého člověka i celé společnosti. Všechny naše aktivity proto ctí tuto vizi a pomáhají ji naplňovat.

Dealko víno Bruno Marret spojuje
Spojuje lidi napříč společností, rozdělené nejrůznějšími omezeními, ať už zdravotními či jinými. Spojuje rodinu a přátele při společně sdíleném prožitku. Proto podporujeme tradiční vinařské řemeslo i inovaci v podobě dealkoholizace, jejichž výsledkem je nový moderní nápoj, zdravější alternativa klasického vína.

Dar z nebe
Za prodejem kvalitního francouzského Dealko vína Bruno Marret (La Côte de Vincent) stojí právě společnost Dar z nebe s.r.o, která má výhradní zastoupení této značky v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Bulharsku. Cílem tohoto projektu je prosadit kvalitní vína bez alkoholu na českém trhu, umožnit lidem využít zdraví prospěšné látky obsažené v Dealko víně a rovněž propagovat život bez nutnosti pravidelné konzumace alkoholu. Dealko víno Bruno Marret přímo vybízí vychutnat si sklenku lahodného vína v kruhu nejbližších, najít své místo v životě a radovat se z toho, co máme – to vše je Dar z Nebe.

Image
Image

Není to jen o víně
Zakladatelé společnosti Dar z nebe s.r.o. jsou manželé Petr a Iveta Jonášovi, kteří stojí i za dalšími projekty zvyšujícími kvalitu života:

Projekt Vědomí právníci buduje novou kvalitu v právnictví a snaží se posílit důvěru jednotlivců a společnosti v právo a právníky obecně. Základní myšlenkou je pomoc lidem především s citlivým, zodpovědným, čestným a profesionálním přístupem.

O proti tomu jejich soukromá vzdělávací instituce klade důraz na novou kvalitu ve vzdělávání, na přirozený učební proces s praktickými znalostmi a dovednostmi.

Všechny projekty manželů Jonášových spojuje snaha nabídnout nový pohled na důležité součásti života. Čas prožitý s nejbližšími, rozvoj člověka a učení se. Láska a poctivá práce přináší výsledky, jak v životě, tak ve vinařství. A stejně jako v životě, i v práci vinaře se spojuje hluboká znalost a zručnost s intuicí, úctou k tradici, budováním a s neustálým objevováním. Vychutnat si sklenku lahodného vína, strávit čas ve společnosti nejbližších, najít své místo v životě a radovat se z toho, co máme – to vše je Dar z Nebe.