Tato webová stránka používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info

Otázky a odpovědi

Image
Kdo hledá najde...

Odpovědi na nejčastější dotazy zákazníků

 • Co je to Dealko víno Bruno Marret?

  Jedná se o víno bez alkoholu, ale se všemi pozitivními vlastnostmi klasického vína. Je zdravé, obsahuje méně cukru a kalorií, nekazí se a skvěle chutná. Přesvědčte se sami

 • Odkud Dealko víno Bruno Marret pochází?

  Všechna naše vína jsou původem z Francie a vyrábí je pro nás vinař tělem i duší - Bruno Marret. Většinu používaných hroznů pěstuje přímo na svých vinicích v regionu Alsasko. A v případě větší potřeby dokupuje kvalitní hrozny od svých dlouholetých prověřených partnerů.

 • Pro koho je Dealko víno Bruno Marret určeno?

  Dealko víno Bruno Marret je skutečně pro každého. Pro milovníky klasického vína, kteří potřebují mít čistou hlavu i pro všechny, kdo nechtějí nebo nemohou pít alkohol. Jde o skvělý nápoj pro rodinné oslavy, sportovce, pracovní porady atd. Zkrátka moderní nápoj bez omezení.

 • Jak se z vína odebírá alkohol?

  Klíčem je speciální metoda izolující alkohol, při které se ve vákuu víno zchladí na -30 °C. Dealko víno díky tomu zůstává stále plnohodnotným vínem, bez jakýchkoliv doplnění ovocnými šťávami, moštem, cukrem či aromaty.

 • Jak se Dealko víno Bruno Marret dostalo do ČR?

  Za projektem stojí společnost Dar z Nebe s.r.o. Dovoz i prodej Dealko vína Bruno Marret v ČR jsou jednou z mnoha aktivit manželů Jonášových, kteří se dlouhodobě snaží zlepšit kvalitu života v naší zemi. Díky přímému napojení na výrobce má společnost výhradní práva v obchodním zastoupení.

 • Kde se můžete s Dealko vínem Bruno Marret setkat?

  Na těchto stránkách najdete sekci Obchod, kde je uvedena kompletní nabídka námi dovážených francouzských Dealko vín Bruno Marret. Postupně je lze najít i v restauracích a specifických soukromých obchůdcích. Pokud chcete mít Dealko víno Bruno Marret i ve svém okolí nebo jej chcete přímo prodávat, kontaktujte nás.

 • K jakému jídlu je Dealko víno Bruno Marret vhodné?

  Aktuálně nabízíme pět druhů Dealko vína Bruno Marret. Každé z nich je vyrobeno z jiných odrůd, má tedy jiné vlastnosti, a proto se hodí k jiným pokrmům. U jednotlivých produktů se dočtete podrobnosti o doporučeném podávání našich vín k různým jídlům.

 • Jaké druhy Dealko vína Bruno Marret lze koupit?

  V našem obchodě aktuálně naleznete tato vína: šumivé, bílé, růžové, červené (více druhové) a červené - Merlot.

Nenašli jste svoji odpověď?

Napište nám, co vás zajímá

Pokusíme se vám co nejdříve odpovědět.